wtorek, 23 czerwca 2026 17:26
Reklama

Podwyżki za ciepło i odpady w Siedlcach

Słowo się rzekło, przed siedlczanami kolejne noworoczne podwyżki. W miniony czwartek zwiększone zostały opłaty za wodę i ścieki, tym razem wzrost cen zapowiada Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach!
Kliknij aby odtworzyć

Niestety to nie wszystko, skarbnik miasta zapowiada też podwyżki za wywóz odpadów!


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama