wtorek, 23 czerwca 2026 18:44
Reklama

Co z tą wodą? - Siedlce SSM

Mieszkańcy Siedlec, a dokładnie użytkownicy Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej są poruszeni i zaniepokojeni. Chodzi o absurdalnie duże zużycie wody, za które przyszło im zapłacić przy ostatnim rozliczeniu kwartalnym.
Kliknij aby odtworzyć

Mieszkańcy pozostają z problemem i nie zamierzają odpuścić. Do sprawy będziemy wracać.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama