wtorek, 23 czerwca 2026 22:42
Reklama

Koncert Noworoczny na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Za nami wielkie muzyczne wydarzenie. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach wydał Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej, która przygotowała wiele utworów z muzyki współczesnej rozrywkowej.
Kliknij aby odtworzyć

        Zapraszamy na relację :)


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama