wtorek, 23 czerwca 2026 22:50
Reklama

Do gm. Wodynie trafiły środki z Polskiego Ładu

Do gminy Wodynie trafiły kolejne środki z Rządowego Funduszu Polski Ład. Tym razem dzięki wsparciu finansowemu remontu doczeka się ul. Południowa w Wodyniach oraz 6 odcinków drogi wewnętrznej w miejscowości Oleśnica.
Kliknij aby odtworzyć

To realistyczne i potrzebne wsparcie, dzięki któremu niewielkie miejscowości mogą poprawić komfort i bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama