wtorek, 23 czerwca 2026 21:25
Reklama

Będzie zmiana na stanowisku Dyrektora w Szpitalu Miejskim w Siedlcach

Podczas niedawno zwołanej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta dowiedzieliśmy się, że dotychczasowy Dyrektor Szpitala Miejskiego w Siedlcach złożył rezygnację ze swojej funkcji. Mirosław Leśkowicz, który był głową placówki prawie 15 lat tłumaczy, że ta decyzja jest podyktowana bardzo intensywnym czasem dla Szpitala i czas się pożegnać.
Kliknij aby odtworzyć

Na stołku Dyrektora Mirosław Leskowicz pozostanie do końca miesiąca, następnie rozstrzygnięty zostanie konkurs na to stanowisko.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama