wtorek, 23 czerwca 2026 21:23
Reklama

Odsłonięcie obrazu Diego Velazqueza w Muzeum Diecezjalnym w Siedlcach

10 stycznia dokonano oficjalnego odsłonięcia nowego eksponatu w Muzeum Diecezjalnym w Siedlcach. Mowa o obrazie Diego Velazqueza, który powiększy hiszpańską kolekcję w zbiorach placówki.
Kliknij aby odtworzyć

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum i obejrzenia ciekawych wystaw.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama