wtorek, 23 czerwca 2026 19:52
Reklama

Konkurs na najlepszą nalewkę i pierogi w gm. Kąkolewnica

Pojedli, popili i do domu z uśmiechem wrócili – tak od 20 lat bawią się mieszkańcy Kąkolewnicy podczas rozstrzygnięcia konkursu na najsmaczniejsze pierogi oraz ciasta i od 4 lat na najlepszą nalewkę domową.
Kliknij aby odtworzyć

Komisja miała niełatwy orzech do zgryzienia.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama