wtorek, 23 czerwca 2026 19:49
Reklama

Ośrodek Zdrowia w Korczewie doczeka się remontu

Podpisana została wyczekiwana umowa na remont i termomodernizację budynku Ośrodka Zdrowia w Korczewie.
Kliknij aby odtworzyć

Projekt zakłada wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie ścian zewnętrznych oraz dobudowana zostanie klatka schodowa wraz z windą. Pierwsze piętro zostanie zaadoptowane pod Posterunek Policji, co znacząco zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama