wtorek, 23 czerwca 2026 19:56
Reklama

Ferie z Caritas Diecezji Siedleckiej

Trwają właśnie ferie zimowe, to czas kiedy dzieci i młodzież z chęcią podejmują różne aktywności, zajęcia dodatkowe, które pomogą oderwać się od szkoły, lub nadrobić zaległości w nauce. Taki program przygotowała Caritas Diecezji Siedleckiej, w planach znalazł się też czas na zabawę, wspólne wyjścia czy jazdę na łyżwach.
Kliknij aby odtworzyć

Sytuacja finansowa rodzin nie zawsze pozwala na zafundowanie dzieciom wyjazdu w góry czy zimową wycieczkę. Caritas daje tę możliwość, aby każdy uczestnik ferii zimowych mógł spędzić ten czas w sposób kreatywny i miał wspaniałe wspomnienia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama