wtorek, 23 czerwca 2026 18:19
Reklama

El Greco wrócił do Siedlec

Blisko 4 miesiące czekania, ale nareszcie! „Ekstaza Świętego Franciszka” El Greca wróciła na ściany Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach.
Kliknij aby odtworzyć

    Podczas nieobecności obraz zachwycał widzów z Budapesztu na wystawie w Muzeum Sztuk Pięknych. Była ta pierwsza wyprawa poza granice kraju.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama