wtorek, 23 czerwca 2026 18:13
Reklama

Spotkanie PiS z mieszkańcami Siedlec

W siedleckiej Białej Sali mieszkańcy miasta mieli okazję wziąć udział w spotkaniu zorganizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Wiceminister Zdrowia, Senator RP Waldemar Kraska , Poseł na Sejm RP Krzysztof Tchórzewski i Maciej Górski prowadzili rozmowy na temat przyszłości Polski, wyborów, rolnictwa i ochrony zdrowia.
Kliknij aby odtworzyć


Tego typu spotkania w miniony weekend odbyły się w całej Polsce. To sposób na bezpośrednie wysłuchanie problemów i oczekiwań mieszkańców wobec Rządu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama