wtorek, 23 czerwca 2026 18:14
Reklama

Gminna Akademia Seniora vol. 2 – Podpisanie umów i uroczysta inauguracja

Gminna Akademia Seniora doczekała się drugiej edycji. W Urzędzie gminy Siedlce partnerzy podpisali umowę, w ramach której zobowiązują się działać na rzecz bezpieczeństwa seniorów zarówno w życiu społecznym, jak i cyberprzestrzeni, gdzie niestety często padają ofiarami oszustw.
Kliknij aby odtworzyć

W ramach tegorocznej edycji zorganizowane zostaną spotkania edukacyjne o różnej tematyce – od zdrowia do bezpiecznego poruszania się w cyberprzestrzeni. Ale wszystko to poprzedziła uroczysta inauguracja w murach siedleckiego Uniwersytetu, na której zawitali również seniorzy.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama