wtorek, 23 czerwca 2026 16:40
Reklama

Dzień Internacjonalizacji w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

W siedleckim Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym zagościła Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej.
Kliknij aby odtworzyć

W ramach spotkania odbył się cykl wykładów przybliżających tematykę umiędzynarodowienia Uczelni. To też świetna szansa na zyskanie nowych współprac z partnerami zagranicznymi, promocję polskiego systemu szkolnictwa oraz języka polskiego poza granicami kraju.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama