wtorek, 23 czerwca 2026 17:29
Reklama

IX Forum Energetyczne PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa

Plany inwestycyjne, utrzymanie sieci, usuwanie awarii, przyłączenia nowych klientów – to tematy poruszone podczas IX Energetycznego Forum Energetycznego organizowanego przez warszawski oddział PGE Dystrybucja.
Kliknij aby odtworzyć

Samorządowcy bardzo dobrze oceniają dotychczasową współpracę, dobra komunikacja to szansa na nowe inwestycje w regionie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama