wtorek, 23 czerwca 2026 15:41
Reklama

Podpisanie umowy z Narodowym Instytutem Architektury i Urbanistyki w Warszawie – UPH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach podpisał umowę z Narodowym Instytutem Architektury i Urbanistyki w Warszawie.
Kliknij aby odtworzyć

Współpraca umożliwi odbywanie praktyk zawodowych i staży studentom kierunku gospodarka przestrzenna, a także czynny udział w warsztatach, seminariach i konferencjach krajowych i międzynarodowych.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama