wtorek, 23 czerwca 2026 15:58
Reklama

Powstaje nowa jednostka OSP w Rakowcu

Zupełnie od zera, ale z sercem powstaje w Rakowcu nowa jednostka ochotniczej straży pożarnej. Inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem społeczności, zostało więc brać się do pracy, a rąk na pokładzie nie brakuje.
Kliknij aby odtworzyć

Mają zapał i mnóstwo pomysłów na to, jak rozbudować OSP, garaż to tylko początek. W drodze jest już wspomniany ŻUK, który będzie pierwszym pojazdem jednostki. Trzymamy kciuki za udane szkolenia i bezpieczną pracę.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama