wtorek, 23 czerwca 2026 14:02
Reklama

Podpisanie umowy na remont dwóch, nadbużańskich dróg w powiecie łosickim

Ponad 20 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład trafiło do powiatu łosickiego. Środki rządowe pozwolą wyremontować dwie, nadbużańskie drogi, które są kluczowym szlakiem turystycznym.
Kliknij aby odtworzyć

Bez wsparcia rządu powiat i gmina Sarnaki nigdy nie mogłyby sobie pozwolić na tak kompleksową inwestycję. Teren w sezonie jest stale odwiedzany przez turystów, dodatkowo będzie tworzył szlak gospodarczy wschodniej Polski.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama