wtorek, 23 czerwca 2026 15:39
Reklama

Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej nr 10 w Siedlcach

Z okazji tegorocznych obchodów Dni Ziemi młodzież i kadra Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach przygotowała wzruszający i niezwykle prawdziwy w swym scenariuszu spektakl. Inscenizacja ekologiczna pt. "Świat w naszych dłoniach" to sugestywny przekaz dla wszystkich, że planeta jest jedna i potrzebuje naszej pomocy. 
Kliknij aby odtworzyć

Poza tym Szkoła aktywnie brała udział w zbiórce elektrośmieci, dzięki czemu miasto Siedlce zwyciężyło pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie i zostało Polską Stolicą Recyklingu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama