wtorek, 23 czerwca 2026 13:56
Reklama

Sadzenie lasu dla papieża – Biała Podlaska

W Nadleśnictwie w Białej Podlaskiej posadzono blisko 2 tyś drzew.
Kliknij aby odtworzyć

Wszystko to w ramach akcji dla Papieża Polaka, św. Jana Pawła II. Leśnictwo Szadek zyskało nowe dęby.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama