wtorek, 23 czerwca 2026 13:15
Reklama

Dzień Ziemi w Chodowie

Dzień Ziemi świętowała społeczność Chodowa w gminie Siedlce. Po krótkiej prelekcji Nadleśniczego Nadleśnictwa Siedlce mieszkańcy udali się na pobliskie zielone tereny i wspólnie zasadzili dęby oraz uporządkowali las.
Kliknij aby odtworzyć

Dbajmy o nasz wspólny dom, ziemia potrzebuje naszej pomocy dlatego sprzątajmy po sobie, sadźmy drzewa i szanujmy zieleń.     


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama