wtorek, 23 czerwca 2026 13:14
Reklama

„Wiosenny Zaborek”, czyli plener z akwarelami

25 akwarelistów z całej Polski przyjechało do Zaborka, aby właśnie tutaj wziąć udział w plenerze na świeżym powietrzu. Stworzone podczas spotkania prace zakończyły wydarzenie uroczystym wernisażem.
Kliknij aby odtworzyć

To niezwykle trudna, ale wdzięczna dziedzina malarstwa, która z pewnością cieszy oko.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama