wtorek, 23 czerwca 2026 13:57
Reklama

UPH w Siedlcach rusza z kierunkiem lekarskim

Ministerstwo Edukacji i Nauki udzieliło oficjalnego pozwolenia na prowadzenie studiów magisterskich na kierunku lekarskim Uniwersytetowi Przyrodniczo - Humanistycznemu w Siedlcach.
Kliknij aby odtworzyć

To wyjątkowe wydarzenie w historii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach i ukoronowanie wysiłku społeczności akademickiej. 

Podczas konferencji przedstawiono założenia programu kształcenia i cele jakie Uczelnia sobie stawia, podejmując wyzwanie związane z kształcenia przyszłych lekarzy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama