wtorek, 23 czerwca 2026 12:55
Reklama

Konferencja w Siedleckim Centrum Onkologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła II w Siedlcach

Zakład radioterapii i medycyny nuklearnej został wyposażony w specjalistyczne urządzenia, zwiększające możliwości leczenia napromieniowaniem. Nowoczesne aparaty szybko pozwalają dobrać odpowiednie leczenie, zmienić je w trakcie czy trafić pierwiastkom promieniotwórczym niemal bezpośrednio w ognisko choroby.
Kliknij aby odtworzyć

Siedleckie Centrum Onkologii to obecnie jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków na terenie Polski. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama