wtorek, 23 czerwca 2026 11:09
Reklama

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Pedagogicznej

Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach włączyła się w akcję pn. „Tydzień Bibliotek”, zachęcając tym samym do wzięcia udziału w wielu ciekawych spotkaniach.
Kliknij aby odtworzyć

Uczestnicy mogli zwiedzić zakamarki biblioteki i poznać ją „od podszewki”.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama