wtorek, 23 czerwca 2026 10:37
Reklama

Nowy sztandar w SP nr 3 w Siedlcach

Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach uzyskała nowy sztandar. Szkoła nosi imię Tadeusza Kościuszki, dlatego jego wizerunek znalazł się na nowo powstałym symbolu solidarności placówki.
Kliknij aby odtworzyć

Dla całej kadry nauczycielskiej oraz wszystkich uczniów to wyjątkowa uroczystość, w ramach której odbyło się oficjalne przekazanie sztandaru oraz część artystyczna w wykonaniu uczniów. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama