wtorek, 23 czerwca 2026 09:24
Reklama

Dzień Strażaka w Siedlcach

Słowa uznania, odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Siedlcach obchodzili swój dzień. Nie zabrakło podziękowań i dawki motywacji do dalszego działania. Do KSRG wpisana została tez nowa jednostka, OSP Broszków. Komenda odnotowała 2443 wyjazdy w zeszłym roku, było więc co podsumowywać.
Kliknij aby odtworzyć

.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama