wtorek, 23 czerwca 2026 08:48
Reklama

Złote Gody w gminie Siedlce

11 par z terenu gminy Siedlce świętowało 50 lub więcej lat wspólnego pożycia małżeńskiego. To przepiękny przykład tego jak kompromisowo i z miłością spędzić razem życie. Nie zabrakło łez, wzruszenia i toastów szampanem. Pary zostały wyróżnione medalami, dyplomami i słowami uznania od gości.
Kliknij aby odtworzyć

Życzymy wszystkim tak pięknej i trwałej miłości, a jubilatom kolejnych wspólnych lat!


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama