wtorek, 23 czerwca 2026 09:27
Reklama

Czytanie na trawie w Siedlcach

W bibliotece pedagogicznej w Siedlcach odbyło się czytanie dla dzieci na świeżym powietrzu. W akcji udział wzięły panie ze służb mundurowych reprezentujące kolejno policję, straż pożarną i wojsko.
Kliknij aby odtworzyć

Czytanie to piękna przygoda, która otwiera nam drzwi do wielu światów i bohaterów, dlatego warto zachęcać do tego od najmłodszych lat. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama