wtorek, 23 czerwca 2026 07:55
Reklama

Podpisanie zezwolenia na budowę kolejnego odcinka A2

Zatwierdzony został już projekt budowlany ioraz zezwolenie na realizację dalszej budowy autostrady A2 Warszawa-Kukuryki na odcinku obwodnicy Siedlec – węzeł „Cicibór” z węzłem „Łukowisko”.
Kliknij aby odtworzyć

W ramach inwestycji wykonana zostanie budowa autostrady, a także węzłów, infrastruktura dla pieszych, rowerzystów, przejazdy awaryjne oraz budowa ochrony środowiska. Całość inwestycji opiewa na 500 mln zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama