wtorek, 23 czerwca 2026 07:52
Reklama

Miłośnicy motocykli spotkali się na w Garwolinie

Garwoliński Rajd Motocyklowy połączony ze zbiórką krwi w ramach ogólnopolskiej akcji Motoserce odbył się już po raz czternasty.
Kliknij aby odtworzyć

Pasjonaci motocykli spotkali się na „Kwadracie” w Garwolinie. Podziwiać można było kilkaset jednośladów - od zabytkowych poprzez klasyczne aż po najnowocześniejsze ścigacze. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama