wtorek, 23 czerwca 2026 06:37
Reklama

2. Półmaraton Zbucki w gm. Zbuczyn

Padły życiówki i radość z ukończenia trasy. Masa uczestników zmierzyła się w 2. Półmaratonie Zbuckim, zorganizowanym w ramach tegorocznych obchodów Dni Gminy Zbuczyn. Odbyły się też biegi towarzyszące, czyli 2. Piątka Zbucka i 2. Piątka Zbucka Nordic Walking.
Kliknij aby odtworzyć

Gratulujemy wszystkim zawodnikom skończonych tras, pobitych rekordów i odwagi w podjęciu rękawicy! 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama