wtorek, 23 czerwca 2026 04:23
Reklama

MAZOpiknik w Siedlcach

To był dzień pod znakiem dobrej zabawy, uśmiechu, rodzinnej atmosfery i czasu na relaks. Na terenach zielonych przy siedleckim Amfiteatrze odbył się MAZOpiknik organizowany przez Urząd Marszałkowski. Na miejscu nie zabrakło atrakcji dla każdego, był jarmark, coś dla zdrowia, coś dla głodnych przygód i dla tych najmłodszych uczestników wydarzenia.
Kliknij aby odtworzyć

To była okazja aby odpocząć, zaznać trochę regionalnych smaków oraz poznać ciekawe kierunki na wyprawy po przepięknym Mazowszu. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama