wtorek, 23 czerwca 2026 01:04
Reklama

Dewastacja w Parku Potockich w Międzyrzecu Podlaskim

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do kolejnej już dewastacji Parku Potockich w Międzyrzecu Podlaskim. Wandale dopuścili się zniszczenia altany oraz łącznie kilkudziesięciu drzewek. Sprawa została zgłoszona na policję przez Miejski Ośrodek Kultury.
Kliknij aby odtworzyć

Dyrektor apeluje, aby reagować i zgłaszać takie zachowania, bowiem to wspólne dobro i wspólna odpowiedzialność. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama