wtorek, 23 czerwca 2026 00:58
Reklama

Minister Obrony Narodowej w Siedlcach

18. Dywizja Zmechanizowana w Siedlcach rośnie w siłę! Koszary odwiedził Minister Obrony Narodowej, Mariusz Błaszczak, który podkreślił jak ważne jest budowanie obronności wschodniej części kraju, a siedlecka jednostka to wzór siły i potęgi dla całego kraju.
Kliknij aby odtworzyć

Jeszcze w tym roku część zakupionego uzbrojenia trafi dla Żelaznej Dywizji, a Minister zaprosił wszystkich obywateli do uczestnictwa w Święcie Wojska Polskiego, które odbędzie się 15 sierpnia w Warszawie. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama