poniedziałek, 22 czerwca 2026 23:55
Reklama

Ruszył program "Moja Woda"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ruszył z naborem wniosków w ramach programu "Moja Woda".
Kliknij aby odtworzyć

W trzeciej edycji tego programu można ubiegać się o dofinansowanie do nawet 6 tys. zł na zbiornik na deszczówkę. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama