poniedziałek, 22 czerwca 2026 23:00
Reklama

Święto 18. Siedleckiego Batalionu Dowodzenia

18. Siedlecki Batalion Dowodzenia świętował z mieszkańcami swój wyjątkowy dzień. Uroczystości rozpoczął oficjalny apel, a na terenach zielonych przy AMRS zorganizowany został piknik rodzinny. Nie zabrakło dmuchańców, tradycyjnej wojskowej grochówki, pokazu sprzętu i koncertu Orkiestry Wojskowej z Lublina.
Kliknij aby odtworzyć

Powrót wojska na wschodnią ścianę kraju to wyjątkowo ważny aspekt, który spełnia funkcje obronności, ale również zapewnia kilka tysięcy miejsc pracy dla mieszkańców z całego regionu. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama