poniedziałek, 22 czerwca 2026 23:03
Reklama

RCKiK w Siedlcach rozpoczyna swoją działalność

Wraz z 4 września swoją działalność rozpoczął Terenowy Oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie z Oddziałem w Siedlcach.
Kliknij aby odtworzyć

Nowoczesny budynek to zarówno komfort dla oddających krew pacjentów oraz pracującego na miejscu personelu medycznego. Placówka stawia również na edukację i mobilność w transporcie krwi do okolicznych szpitali.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama