poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:14
Reklama

III Edycja Siedleckiego Forum Doktorantów

Za nami III Edycja Siedleckiego Forum Doktorantów. Przedstawiciele z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań.
Kliknij aby odtworzyć

Wydarzenie miało na celu wymianę myśli, doświadczeń oraz wiedzy naukowej wśród doktorantów różnych dziedzin nauki i dyscyplin naukowych, jak również scalenie środowiska doktoranckiego. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama