poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:18
Reklama

Otwarcie Dworu w Ostrówku

Na mapie gminy Siedlce pojawiło się z nowym obliczem miejsce rekreacyjne. Otwarcia po generalnym remoncie doczekał się Dworek w Ostrówku, który teraz służyć będzie Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie jako Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki. Miejsce w pięknym, zielonym otoczeniu przyciąga i zachęca do organizowania plenerów, koncertów czy zawodów.
Kliknij aby odtworzyć

To kolejne miejsce, które świetnie spisze się jako promocja Mazowsza i przyciągnie nie tylko artystów, ale też turystów z całego regionu, a nawet kraju. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama