poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:08
Reklama

Turniej koszykarski w Suchożebrach

Turniej koszykarski w gminie Suchożebry to pierwsza tego typu impreza sportowa. Na boisku zebrało się ponad 20 drużyn, które rozegrały między sobą szybkie mecze, w różnej kategorii wiekowej.
Kliknij aby odtworzyć

Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowy medal, a zwycięskie drużyny puchar za udział w turnieju. To świetna forma spędzenia czasu na świeżym powietrzu aktywnie w gronie zapalonych do sportu ludzi. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama