poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:33
Reklama

Rezonans magnetyczny w łosickim szpitalu

Trwają już zapisy dla pacjentów na wykonanie badania na nowym rezonansie magnetycznym w łosickim szpitalu.
Kliknij aby odtworzyć

Inwestycja była bardzo potrzebna, teraz z pracowni mogą korzystać nie tylko pacjenci szpitala, ale również mieszkańcy regionu. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama