poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:00
Reklama

Filmowe Dialogi z Uniwersytetem

12 października wystartował niezwykły projekt filmowy pod tytułem „Filmowe Dialogi z Uniwersytetem”. W ramach tego przedsięwzięcia Uniwersytet w Siedlcach przygotował dla serię projekcji filmowych, wzbogaconych o naukowy komentarz siedleckich, wybitnych wykładowców.
Kliknij aby odtworzyć

Kolejne seanse odbędą się w każdy czwartek do 14 grudnia, z wyjątkiem 2 listopada kiedy to seans przesunięto na 3 listopada w piątek w Klubie Studenckim PeHA.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama