poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:49
Reklama

Do dyspozytorni w Siedlcach, Garwolinie i Węgrowie trafią nowe ambulanse

Ratownictwo Medyczne w Siedlcach, Węgrowie i Garwolinie otrzymało promesy z funduszu medycznego Ministerstwa Zdrowia na zakup nowego sprzętu i ambulansów medycznych. To w ramach wsparcia od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
Kliknij aby odtworzyć

Każda promesa opiewa na kwotę 600 tys zł. W sumie sprzęt otrzyma około 300 jednostek w całym kraju. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama