poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:08
Reklama

X Kwesta na siedleckich cmentarzach

Siedleckie Towarzystwo Samorządowe po raz dziesiąty zorganizowało kwestę pod hasłem „Ratujmy historyczne nagrobki na siedleckim cmenatrzu”. Akcja ma na celu zbiórkę funduszy, które przekazane zostaną na ratowanie pamiątkowych, zabytkowych nagrobków pochodzących z przełomu 19 i 20 wieku.
Kliknij aby odtworzyć

Znamy wyniki tegorocznej edycji Kwesty! :)


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama