poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:26
Reklama

Nowy wóz strażacki dla OSP Rakowiec

Strażacy z OSP Rakowiec mają wielki powód do radości. Jednostka z terenu gminy Siedlce otrzymała nowy wóz strażacki. Auto to lekki pojazd ratowniczo-gaśniczy, który zasili ich niewielką flotę.
Kliknij aby odtworzyć

Strażacy posługiwali się dotąd wysłużonym Żukiem, nowy pojazd to kolejny krok w stronę rozwoju jednostki.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama