poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:33
Reklama

Wyburzenie mostu przy ul. Domanickiej w Siedlcach

Most przy ulicy Domanickiej w Siedlcach zostanie tymczasowo zamknięty. Już za kilka dni rozpoczną się prace związane z rozbiórką mostu, spowodowane budową autostrady A2 do Siedlec i dalej na wschód kraju.
Wyburzenie mostu przy ul. Domanickiej w Siedlcach

Na czas wyburzania i poszerzania przejazdu mieszkańcy miasta i regionu będą musieli korzystać z objazdów, które ułatwią podróżowanie po regionie. Naczelnik Miasta Siedlce wskazał kilka kluczowych skrótów. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama