poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:28
Reklama

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu

Park Wodny w Siedlcach stał się areną zmagań pływaków z trzech województw, to z okazji Otwartych Mistrzostw Siedlec w pływaniu. 220 zawodników zmierzyło się w pięciu kategoriach wiekowych.
Kliknij aby odtworzyć

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe nagrody, dyplomy i medale. Organizatorem mistrzostw był TKKF Siedlce. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama