poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:29
Reklama

Pobicie i narkotyki na bialskich ulicach

Bialscy policjanci otrzymali informację dotyczącą pobicia dwóch mężczyzn. Sprawcy bez żadnego powodu zaatakowali napotkanych w parku nieznajomych, Bili i kopali ich po całym ciele. Jeden z nich 27-letni bialczanin trafił do szpitala. Sprawą zajęli się bialscy kryminalni.
Kliknij aby odtworzyć

Młodzieńcy usłyszeli już zarzuty. W przypadku 17-latka bialski sąd przychylił się do wniosku Policji i prokuratury stosując najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama