poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:32
Reklama

Gminne obchody Święta Odzyskania Niepodległości w Zbuczynie

Gminne obchody Święta Odzyskania Niepodległości w Zbuczynie w tym roku minęły pod znakiem Biegów Niepodległościowych.
Kliknij aby odtworzyć

Już po raz 18-ty odbył się Krzeski Bieg Niepodległości im. Antoniego Adadyńskiego, a na 5-kilometrową trasę wystartowali najbardziej zaprawieni w bojach biegacze i kijkarze. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama