poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:59
Reklama

Podsumowanie Gminnej Akademii Seniora w Gminie Siedlce

Gmina Siedlce wraz z siedlecką Komendą Policji, Uniwersytetem w Siedlcach oraz innymi partnerami podsumowała drugą już edycję Gminnej Akademii Seniora.
Podsumowanie Gminnej Akademii Seniora w Gminie Siedlce

To inicjatywa mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa seniorom i budowanie świadomości, jak zwiększyć swoją aktywność. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama